Het is bijna zover, 55 jaar Moesland

Nog 1 nachtje slapen en dan is het zover; 55 jaar Moesland. Het feest waar we 11 jaar op hebben moeten wachten. Drie dagen lang feesten vanwege het 55-jarig jubileum van het Moeslands carnaval.
Vele mensen zorgen ervoor dat het feest goed gaat verlopen, de tent keurig aangekleed is, de horeca richt haar plekken in, het geluid wordt op zijn plaats gezet. Kortom vele handen maken licht werk! En daar zijn we in het Moesland goed in.

Programma 55 jaar Moesland

Het programma wordt vrijdag afgetrapt met de onthulling van het monument. Dit zal om 19.11 uur zijn bij de driehoek in Schaijk. Daarna gaan we naar de tent om te genieten van de band Trigger.

Zaterdag is er vanaf 14.30 uur een receptie voor genodigden. Van 16.30 tot 20.00 uur is er een carnavalsreünie voor clubs en carnavalsvrienden. Om 17.00 uur is er een bbq. Om 20.00 uur start de band PappadiGrazzi.

Zondag zitten we om 11.11 uur in de kerk voor een Heilige mis. Aansluitend, zo rond 12.30 uur is er in de tent een brunch voor een paar muntjes. Daarna zal smartlappenband De Wannabiezz de tent op zijn kop zetten.

Iedereen heel veel plezier en geniet ervan. Het duurt weer 11 jaar voor het volgende grote jubileumfeest van carnaval Schaijk.

Deel dit bericht:

Over de auteur
Verzamelt, onderzoekt en vertelt alles wat het carnavalsgevoel versterkt

Heb jij carnavalsnieuws?

Stuur jouw bericht, foto of tip gerust in. We delen het graag met alle carnavalsliefhebbers.

Aftellen tot de optocht

00
Dagen
00
Uren
00
Minuten
00
Seconden
Ut is zoweit!
loader-image
Weer in Moesland
temperature icon 10°C

Meer nieuws

Mark Steetsel grootvorst per 11-11-2027

Mark Steetsel grootvorst per 11-11-2027 van het Moesland. Stichting Carnaval de Moeslanden heeft een aantal...

Gemeentelijke onderscheiding Ut Lûpt 1998 vastgelegd door WebTV Schaijk

Gemeentelijke onderscheiding Ut Lûpt staat centraal in een mooie video van WebTV Schaijk, gemaakt door...

Carnavalsarchief Moesland groeit

Het carnavalsarchief Moesland is weer een stuk rijker geworden. Toon van der Burgt heeft onlangs...