Documentaire over Moesland online

Ga er maar eens lekker voor zitten, de documentaire over Moesland staat nu online. Nadat deze op carnavalszaterdag 13 februari 2021 voor het eerst was vertoond, kan je hem nu bekijken wanneer je maar wilt.

Documentaire over Moesland: Mi d’n papleepel

De documentaire, getiteld ‘Mi d’n papleepel’, is een productie van Bas Griffioen, Jos Jacobs en René Derks. Omdat carnaval in 2021 niet gevierd kon worden zoals we gewend waren werden zij benaderd door Stichting Carnaval de Moeslanden en Theo Potjes met de vraag of wij een documentaire wilden maken over de optocht en dan met name Moesland’s Mooiste. En daarop was het antwoord natuurlijk ja!

Ruim 60 jaar optocht

Het resultaat is een 1,5 uur durende documentaire over de optocht. Van het ontstaan tot de clubliefde, families, opbouwers, bouwouders, vriendschap en vooral trots! Trots op ons Moesland. Vandaar de ondertitel “D’n trots die ge meej kregt én wer dur gift”.

Veul kijkplezier!

Deel dit bericht:

Over de auteur
Verzamelt, onderzoekt en vertelt alles wat het carnavalsgevoel versterkt

Heb jij carnavalsnieuws?

Stuur jouw bericht, foto of tip gerust in. We delen het graag met alle carnavalsliefhebbers.

Aftellen tot de optocht

00
Dagen
00
Uren
00
Minuten
00
Seconden
Ut is zoweit!
loader-image
Weer in Moesland
temperature icon 12°C

Meer nieuws

Toekomst carnaval Moesland

Toekomst carnaval Moesland staat centraal tijdens de clubvergadering van 9 maart. Het wordt geen gewone...

Marissa van Druten is ‘In Beeld’

Ze heeft de de dertig nog niet aangetikt: Marissa van Druten. Ze heeft geen favoriete...

Hartstikke Gek is ‘Uitgelicht’

Hartstikke Gek, dit jaar tweede geworden in de grote Moeslandse optocht, is ‘Uitgelicht’. Met 3...